DR!VE+ DEB72EFBS PERFORMANCE EFB Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: DEB72EFBS-DRV
![DR!VE DEB72EFBS DR!VE DEB72EFBS]()
Nagyítás
EAN: 7630744108217
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Hidegindító áram EN szerint: | 760 A |
| Akkumulátor-kapacitás: | 72 Ah |
| Hossz: | 277 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg: | 19 kg |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor: | EFB-akkumulátor |
| Padlóléc kivitel: | B13 |
| Polaritás: | |
| Végpólus fajta: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 51832153
ALFA ROMEO: 71765419
AUDI: 000915105EC
AUDI: 000915105FC
AUDI: 6R0915105B
AUDI: 5TA915105B
AUDI: 5GM915105P
BMW: 61218720721
CITROËN: 5600VG
CITROËN: 9836412880
CITROËN: 9811722280
FIAT: 71779500
FIAT: 71765419
FIAT: 51912508
FIAT: 51832153
FORD: JX6T10655FA
FORD: 2490405
FORD: MX6T10655BA
FORD: 2099515
HONDA: 31500TV2E020M1
HONDA: 31500TV2E02
LANCIA: 71779500
LANCIA: 71765419
LANCIA: 51832153
MAN: 65266016002
MAN: 000915105FC
NISSAN: 24410JD22A
NISSAN: KE24170E01EF
NISSAN: 2441000Q2J
NISSAN: 244101VA0A
NISSAN: 2441000Q0D
OPEL: 9836412880
OPEL: 95525541
OPEL: 93457914
OPEL: 3646011
OPEL: 1201048
PEUGEOT: 9811722280
PEUGEOT: 5600VG
PEUGEOT: 9836412880
RENAULT: 244103876R
RENAULT: 24410JD22A
RENAULT: 7711575175
RENAULT: 93457914
SEAT: 000915105EC
SEAT: 000915105FC
SEAT: 5TA915105B
SKODA: 5TA915105B
SKODA: 000915105EC
SKODA: 6R0915105B
SKODA: 000915105FC
SUZUKI: 3361086L11
SUZUKI: 3361086L00
TOYOTA: 28800YZZXH
TOYOTA: 28800YZZNS
TOYOTA: 28800F2080
TOYOTA: 288000Y080
VAUXHALL: 9836412880
VOLVO: 30644962
VOLVO: 21997319
VW: 6R0915105B
VW: 5TA915105B
VW: 5QS915089C
VW: 5GM915105P
VW: 000915105FC
VW: 000915105EC
DACIA: 7711575175
HYUNDAI: 371101H680
VAG: 000915105EC
RENAULT TRUCKS: 7422496770
GENERAL MOTORS: 1201048
GENERAL MOTORS: 51912508
GENERAL MOTORS: 93457914
MINI: 61218720721
DS: 9836412880
CUPRA: 000915105EC
CUPRA: 000915105FC
CUPRA: 5TA915105B