KNECHT LA 387 szűrő, utastér levegő
Kauffer cikkszám: LA387-KNE
![KNECHT LA 387 KNECHT LA 387]()
Nagyítás
EAN: 4009026735435
Csomagsúly: 0.11 kg.
Így is ismerheti:
70519372, LAK 387, LAO 387
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | részecskeszűrő |
| Alapváltozat aktívszénnel (cikksz.): | LAK 387 |
| Nagy hatékonyságú változat aktívszénnel (cikksz.): | LAO 387 |
| Hossz: | 270,0 mm |
| Szélesség: | 193 mm |
| Magasság: | 30,0 mm |
| Csomagolási hossz: | 20,5 cm |
| csomagolási magasság: | 29,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 3,50 cm |
| Nettó súly: | 87 g |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ROVER: 6G9N180543BA
ROVER: LR0 39612
ROVER: LR000899
VOLVO: 30733894
VOLVO: 30767022
VOLVO: 30767022-0
VOLVO: 31366124
VOLVO: 31366124-0
VOLVO: 31449209
VOLVO: 31449209-0
LAND ROVER: 6G9N180543BA
LAND ROVER: LR000899
LAND ROVER: LR019192
LAND ROVER: LR039612
LAND ROVER: LR039621
LAND ROVER: LR056138
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
5646 Ft VTSZ / KN:
87088099