WALKER WAL01178 generátor
Kauffer cikkszám: WAL01178-WAL
![WALKER WAL01178 WALKER WAL01178]()
Nagyítás
![WALKER WAL01178 WALKER WAL01178]()
Nagyítás
![WALKER WAL01178 WALKER WAL01178]()
Nagyítás
EAN: 4060426609290
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0213 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Gyártó korlátozás: | Valeo |
| Bilincs: | M8 B+;COM/LIN |
| Furatátmérő 1: | 12 mm |
| Furatátmérő 2: | 12 mm |
| Vastagság 1: | 40 mm |
| Nettó súly: | 6,42 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31285436
VOLVO: 36002013
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.