WALKER WAL01760 generátor
Kauffer cikkszám: WAL01760-WAL
![WALKER WAL01760 WALKER WAL01760]()
Nagyítás
![WALKER WAL01760 WALKER WAL01760]()
Nagyítás
![WALKER WAL01760 WALKER WAL01760]()
Nagyítás
EAN: 4060426618988
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 51 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0213 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;COM/LIN |
| Furatátmérő 1: | 12 mm |
| Furatátmérő 2: | 12 mm |
| Vastagság 1: | 40 mm |
| Nettó súly: | 7,25 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31345236
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.