BOSCH 0 986 027 280 önindító
Kauffer cikkszám: 0986027280-BSC
![BOSCH 0 986 027 280 BOSCH 0 986 027 280]()
Nagyítás
EAN: 4047026638714
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,2 kW |
| rögzítő furatok száma: | |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Fogszám: | 10 |
| Bilincs: | 50 |
| Bilincs: | 30 |
| Peremátmérő: | 76,1 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 26,4 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Menetméret: | M10X1,5 |
| Menetméret 1: | M10X1,5 |
| Menetméret 2: | M10X1,5 |
| Hossz: | 202 mm |
| Helyzet/fok: | links ° |
| Rögzítési szög: | 31 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 55 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 31 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: AV6N11000CA
FORD: 1685834
VOLVO: 31285512
VOLVO: 36001081
VTSZ / KN:
8511400090
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 10 952 Ft.