ERA 220655 önindító
Kauffer cikkszám: 220655-ERA
![ERA 220655 ERA 220655]()
Nagyítás
![ERA 220655 ERA 220655]()
Nagyítás
![ERA 220655 ERA 220655]()
Nagyítás
![ERA 220655 ERA 220655]()
Nagyítás
![ERA 220655 ERA 220655]()
Nagyítás
EAN: 8053379025299
Csomagsúly: 2.91 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,2 kW |
| Fogszám: | 12 |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 27 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1685833
FORD: AV6N 11000 DA
VOLVO: 31285513