VALEO 438613 VALEO ORIGINS önindító
Kauffer cikkszám: 438613-VAL
![VALEO 438613 VALEO 438613]()
Nagyítás
![VALEO 438613 VALEO 438613]()
Nagyítás
![VALEO 438613 VALEO 438613]()
Nagyítás
![VALEO 438613 VALEO 438613]()
Nagyítás
EAN: 3276424386137
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| új alkatrész betét nélkül |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Lyukszám: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | 15 ° |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 3,16 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1685834
FORD: 2099383
FORD: AV6N-11000-CA
FORD: AV6N-11000-CB
FORD: AV6N-11000CA
FORD: AV6N11000CA
FORD: AV6N11000CB
FORD: RMAV6N-11000-CB
FORD: RMAV6N11000CB
VOLVO: 31285512
VOLVO: 36001081