ERA 209627 generátor
Kauffer cikkszám: 209627-ERA
![ERA 209627 ERA 209627]()
Nagyítás
![ERA 209627 ERA 209627]()
Nagyítás
![ERA 209627 ERA 209627]()
Nagyítás
![ERA 209627 ERA 209627]()
Nagyítás
![ERA 209627 ERA 209627]()
Nagyítás
EAN: 8053379172634
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 215 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+COM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | ZN5821 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 63 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644945
VOLVO: 31489212
VOLVO: 36011427
VOLVO: 36012360