| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavar/anya kivitel: | Nyúló csavar |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| Mennyiség: | 1 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| Mennyiség: | 8 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 1 |
| teljes hossz: | 89 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Teljes hossz: | 89 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| teljes hossz: | 6 mm |
| Menethossz: | 1 mm |
| Teljes hossz: | 6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavar/anya kivitel: | Nyúló csavar |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 1,0 |
| teljes hossz: | 88 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 8 |




