| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 22 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 22 mm |
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 22,7 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 23,0 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 22,7 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 22,7 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 22,7 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 23 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Csavar hossza a fej alatt: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |




