| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Tömeg: | 20 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Alternatív javítókészlet: | 877.930 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7318158055 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| Töm.átm.: | 20,4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| Töm.átm.: | 20,4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Áru tarifaszám: | 7318158045 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Tömeg: | 0,020 kg |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Menethossz: | 12,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| Töm.átm.: | 20,4 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 746.520.100 |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Hossz: | 17 mm |
| Menethossz: | 13,2 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,8 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| Hossz: | 18 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Anyag: | Acél |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Menethossz: | 12,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | ónozott |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Külső menet: | M10 x 1,25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Menethossz: | 13 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Menetméret: | M10 x 1,25 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetemelkedés: | 1,25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Hossz: | 17 mm |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| OE-számhoz: | 1146063 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 17 mm |
| Külső menet mérete: | M10 x 1,25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 20 mm |
| Külső menet mérete: | M16 x 1,5 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | bevonatolt |
| Csavar hossza a fej alatt: | 3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10 X 1,25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 13 mm |
| teljes hossz: | 17 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1.25 |
| Menethossz: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 10 x 1.25 |
| Menethossz: | 12,5 mm |
| Hossz: | 18 mm |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Menetméret: | M10x1,25 |
| Tömeg: | 20 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 20 mm |
| Külső menet mérete: | M16 x 1,5 |
| Menethossz: | 17 mm |
| Minőség/osztály: | 8.8 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | bevonatolt |
| Csavar hossza a fej alatt: | 3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Menetméret: | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Menetméret: | M10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Alternatív javítókészlet: | WG1888320 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7318158055 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M10x1,25x13 |
| Kulcsnyílás: | 21 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 7318158045 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Menetméret: | M 10 x 1.25 |
| Kulcsnyílás: | 21 |
| Menethossz: | 12,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |




