| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Alternatív javítókészlet: | 773.630 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 14 x 1,5 x 11 |
| Hossz: | 21 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 259.150.100 |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Hossz: | 20 mm |
| Menethossz: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 259.150.100 |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Tömítés anyaga: | Alumínium |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Kötési mód: | Zsák |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x9 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x10 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x10 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Menethossz: | 14 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Külső menet: | M14 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Felület: | ónozott |
| Menethossz: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5x14 |
| Hossz: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 6.8 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 6.8 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1.5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 18 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Minőség/osztály: | 6.8 |
| Kulcsnyílás: | 19 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | ónozott |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M 14 x 1,5 x 11 |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 21 mm |
| Menetméret: | M14x1.5x14 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Alternatív javítókészlet: | WG2136180 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x12 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x9 |
| Kulcsnyílás: | 19 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |




