| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x13,5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | TX - T 45 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 NET |
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Kulcsnyílás: | TX 45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menethossz: | 10,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Felület: | ónozott |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 14 mm |
| Anyag: | Acél |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Felület: | ónozott |
| Meghúzási nyomatékig: | 14 Nm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13,5 mm |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Anyag: | Acél |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menethossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 14 mm |
| Menetméret: | M14 x 1,50 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13,5 mm |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Menetméret: | M14 x 1,5 |
| Anyag: | Acél |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Menethossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x10 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x13,5 |
| Kulcsnyílás: | TX 40 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 14 mm |
| Menetméret: | M14x1,50 |
| Menethossz: | 10,5 mm |
| Kulcsnyílás: | 45 TORX |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M 14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| OE-számhoz: | 06 52 315 |
| OE-számhoz: | 1 722 061 |
| OE-számhoz: | 0311 42 |
| OE-számhoz: | 2411 7 533 937 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Hossz: | 21 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Kötési mód: | Zsák |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 13 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x10 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Mennyiség: | 10 |
| Kiegyensúlyozó súly anyaga: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 13,6 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 20 g |
| Külső menet 2: | M 14X1,5 mm |
| Beépítési oldal: | Olajteknő |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Külső menet mérete: | M14 x 1,5 |
| Menethossz: | 8 mm |
| Kulcsnyílás: | T45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | cink-nikkel bevonattal |
| Csavar hossza a fej alatt: | 10 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 X 1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Csavar hossza a fej alatt: | 11 mm |
| teljes hossz: | 13,5 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Kulcsnyílás: | T40 |
| Anyag: | Acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Ford |
| Gyártó korlátozás: | Fiat |
| Gyártó korlátozás: | PSA |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Gyártó korlátozás: | Chevrolet |
| Gyártó korlátozás: | Opel |
| OE-számhoz: | 71753293 |
| Gyártó korlátozás: | Suzuki |
| OE-számhoz: | 1722061 |
| OE-számhoz: | 031142 |
| OE-számhoz: | 90502556/96023264 |
| OE-számhoz: | 652477/652315 |
| OE-számhoz: | 1659086J00 |
| OE-számhoz: | 24117533937 |
| Gyártó korlátozás: | BMW |
| Menetméret: | M14 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Menethossz: | 10 mm |
| Hossz: | 13 mm |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Külső menet: | M14 x 1,5 mm |
| Kulcsnyílás: | T40 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5 |
| Menethossz: | 10 mm |
| Hossz: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| többrészes: | ötrészes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Menetméret: | M 14 x 1.5 |
| Menethossz: | 10,5 mm |
| Hossz: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 14 mm |
| Menetméret: | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| Anyag: | Acél |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Felület: | ónozott |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Meghúzási nyomatékig: | 14 Nm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14x1,5x13,5 |
| Kulcsnyílás: | TX - T 45 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Áru tarifaszám: | 7326908688 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 14 mm |
| Menetméret: | M14 |




