| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14*1.5*48 |
| Felület: | galvanikusan ónozott |
| Hossz: | 51 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Magasság: | 23 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M14 x 1.5 |
| Hossz: | 49 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Magasság: | 23 mm |
| Tömeg: | 0,065 kg |
| Menethossz: | 24 mm |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Csavarfej/anya profil: | Külső hatlapfej |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|




