
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.5 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |
| Hossz: | 103 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 103 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Hossz: | 108 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Hossz: | 108 mm |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Hossz: | 108 mm |
| Mennyiség: | 10 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Hossz: | 108 mm |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Mennyiség: | 10 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 607939 |
| OE-számhoz: | 90011PLZD00 |
| Menetméret: | M12/150X102-QTY=10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 103 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 108 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső hatlapfej |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 108 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 607340 |
| Menetméret: | M12/150X108-QTY=10 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső Torx |




