| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Csavarok száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarok száma: | 8 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 166 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 x 1.75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 8 |
| Tömeg: | 1100,8 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Hossz: | 166 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 178 mm |
| Külső menet mérete: | M12 x 1,75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavar hossza a fej alatt: | 166 mm |
| Csavarok száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 8 |
| Hossz: | 166 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M6 x 54 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret 1: | M12 x 1.75 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 8 |
| Hossz 1: | 172 mm |
| Mennyiség: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12 |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Hossz: | 172 mm |
| Mennyiség: | 8 |
| Tömeg: | 1100,8 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,75x166 |
| Kulcsnyílás: | X - M 12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Csavarok száma: | 8 |
| Áru tarifaszám: | 7318158066 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 172 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Mennyiség: | 8 |
| Tömeg: | 1100,8 g |
| Menetemelkedés: | 1,75 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 166 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 10 |
| Menetemelkedés 1: | 1,75 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 172 mm |
| Menetméret: | M12 |
| Csavarfej/anya profil: | Belső sokfogú |
| Mennyiség: | 8 |




