| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 900 mm |
| Tömeg: | 3,870 kg |
| Betűjelzés: | 62 |
| töltött | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Sorozatszám: | 50.6006 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Hossz: | 900 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 980 mm |
| Tömeg: | 4,78 kg |




