| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2170 mm |
| Tömeg: | 4,7 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 2210 mm |
| Tömeg: | 4,280 kg |
| Betűjelzés: | 67 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 14.5007 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50085 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 2200 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| többrészes: | háromrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Katalizátor fajta: | Katalizátoros járművekhez |






