| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 34.5022 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50338 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50595 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 1070 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 930 mm |
| Tömeg: | 2,915 kg |
| Betűjelzés: | 62 |




