| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 900 mm |
| Tömeg: | 1,1 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1370 mm |
| Tömeg: | 3 kg |
| Beépítési oldal: | elöl |
| kipufogórendszer: | Középső hangtompítóhoz |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| A következő vázszámtól (VIN): | 6Y64522418 |
| Gyártási évtől: | 200511 |
| Gyártási évig: | 200704 |
| Motorkód: | AZQ |
| Motorkód: | BME |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 950 mm |
| Tömeg: | 1,600 kg |
| Betűjelzés: | 62 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50566 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 46.5006 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50056 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| csak a következővel együtt: | FK50199 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Hossz: | 900 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 46.5005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| kipufogórendszer: | kipufogócsőhöz |
| Sorozatszám: | 50.5002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 1400 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| többrészes: | egyrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Garancia: | 3 év garancia |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| Garancia: | 3 év garancia |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Hossz: | 1371 mm |
| Tömeg: | 8,5 kg |




| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| A következő vázszámig (VIN): | 6Y64522417 |
| Gyártási évig: | 200510 |
| Motorkód: | BME |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1394 mm |
| Tömeg: | 3,240 kg |
| Betűjelzés: | 64 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| A következő vázszámig (VIN): | 6Y64522417 |
| Gyártási évig: | 200510 |
| Emissziós norma: | Euro 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészek nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1410 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 3,08 kg |
| Betűjelzés: | 64 |




