| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F145771D |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Visszatérő vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Anyag: | szénacél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F145771D |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Csomagolási hossz: | 55 cm |
| Csomagolási szélesség: | 18 cm |
| csomagolási magasság: | 10 cm |
| OE-számhoz: | 06F145771D |
| OE-számhoz: | 06J145771D |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | olajhozzávezető vezetékkel |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 989-12-009 |
| Alternatív javítókészlet: | 611-845Z |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F145771D |
| Minőség: | Meets OE standards |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F 145 771 D |
| Előre-/visszafolyó: | Előremenő vezeték |




