| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 4 |
| Csapátmérő: | 21 mm |
| Furat: | 79 mm |
| Standard méret [STD] | |
| csavarhossz: | 46 mm |
| kompressziómagasság: | 28,65 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 4 |
| Túlméret: | 0,5 mm |
| Csapátmérő: | 21 mm |
| Furat: | 79,5 mm |
| csavarhossz: | 46 mm |
| kompressziómagasság: | 28,65 mm |
| Hajtókar építési mód: | Trapézhajtókar |




