Így is ismerheti:
Superseal, RepCon
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Vegyi tulajdonságok: | olajálló |
| Gyártó korlátozás: | Opel |
| Gyártó korlátozás: | Fiat |
| Gyártó korlátozás: | Peugeot |
| Gyártó korlátozás: | Alfa Romeo |
| Gyártó korlátozás: | Lancia |
| Gyártó korlátozás: | Suzuki |
| Gyártó korlátozás: | Ford |
| Gyártó korlátozás: | Citroen |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Kábelhossz: | 80 mm |
| Kábelkeresztmetszet: | 1 mm? |
| Érintkező felület: | cinkelt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | réz persellyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | védőcsővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | kábelcsatlakozóval |
| hőmérséklet-tartománytól: | -25 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +125 °C |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |