| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 300 mm |
| Hossz 2: | 360 mm |
| Hossz 3: | 490 mm |
| Hossz 4: | 550 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 300 mm |
| Hossz 2: | 360 mm |
| Hossz 3: | 490 mm |
| Hossz 4: | 550 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 300 mm |
| Hossz 2: | 360 mm |
| Hossz 3: | 490 mm |
| Hossz 4: | 550 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel M4 |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Gyújtógyertya kábel: | zavarszűrt |
| Hossz 1: | 540 mm |
| Hossz 2: | 480 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Hossz 3: | 360 mm |
| Hossz 4: | 300 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 880103 |
| Kábelátmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Szilikon |
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| Gyújtáselosztó/rotor: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Hossz 1: | 150 mm |
| Hossz 2: | 190 mm |
| Hossz 3: | 320 mm |
| Hossz 4: | 380 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 480 mm |
| Hossz 2: | 420 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Hossz 3: | 300 mm |
| Hossz 4: | 240 mm |
| Kábelátmérő: | 7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Üzemanyagfajta: | földgáz |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/Gáz |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/Földgáz (CNG) |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/Földgáz (LNG) |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/Autógáz (LPG) |
| Üzemanyagfajta: | Bi-fuel |
| Üzemanyagfajta: | LPG |
| Anyag: | Szilikon |
| Gyújtógyertya kábel: | zavarszűrős, 5 kOhm |
| Hossz 1: | 300 mm |
| Hossz 2: | 360 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Hossz 3: | 490 mm |
| Hossz 4: | 550 mm |
| Kábelátmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 480 mm |
| Hossz 2: | 420 mm |
| Hossz 3: | 300 mm |
| Hossz 4: | 240 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Verzió: | DIN/ISO:D |
| Hossz 1: | 452 mm |
| Hossz 2: | 392 mm |
| Hossz 3: | 267 mm |
| Hossz 4: | 247 mm |
| átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Hossz 1: | 452 mm |
| Hossz 2: | 392 mm |
| Hossz 3: | 267 mm |
| Hossz 4: | 247 mm |
| átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| DIN/ISO: | D TYPE 3B |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 28,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 7,5 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1502368 |
| Anyag: | Szilikon |
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 480 mm |
| Hossz 2: | 420 mm |
| Hossz 3: | 300 mm |
| Hossz 4: | 240 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 480 mm |
| Hossz 2: | 420 mm |
| Hossz 3: | 300 mm |
| Hossz 4: | 240 mm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1502368 |
| Anyag: | Szilikon |
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 8 mm |
| DIN/ISO: | D TYPE 3B |
| Kötési mód: | Doboz |
| Gyújtógyertya: | Csatlakozó kivitel SAE |
| gyújtótekercs: | Csatlakozó kivitel fűrészfog |
| Hossz 1: | 452 mm |
| Hossz 2: | 392 mm |
| Vezetékek száma: | 4 |
| Hossz 3: | 267 mm |
| Hossz 4: | 247 mm |
| Csomagolási hossz: | 28,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 7,5 cm |





