| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,062 kg |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Szín: | zöld |
| Kábelhossz: | 465 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 515 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 490 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugasz színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06E905376A |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 385 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 75 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 200 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | barna |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szín: | zöld |
| Kábelhossz: | 465 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Hossz: | 175 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 535 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,079 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 140 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| OE-számhoz: | 06F905377 |
| Hossz: | 185 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | barna |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06E905376A |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | világoskék |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,078 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | barna |
| Kábelhossz: | 100 mm |
| Kábelhossz: | 175 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Nettó súly: | 0,05 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | világoskék |
| Kábelhossz: | 500 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Nettó súly: | 0,078 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | barna |
| Kábelhossz: | 100 mm |
| Kábelhossz: | 175 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Nettó súly: | 0,05 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| OE-számhoz: | 06F905377 |
| Hossz: | 185 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Ház színe: | barna |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Érzékelő típus: | piezoelektromos |
| Kábelhossz: | 160 mm |
| Kábelhossz: | 465 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | zöld |
| Kábelhossz: | 465 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| specifikáció: | 24 mv/g |
| Hossz: | 175 mm |
| Szín: | barna |
| Kábelhossz: | 160 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | motor oldali |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szín: | zöld |
| Kábelhossz: | 465 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | zöld |
| Hossz: | 465 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | barna |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábellel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 75 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kábelhossz: | 385 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |




