| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,31 kg |
| Ház típus: | házzal |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Szívóátmérő: | 86 mm |
| Kipufogóátmérő: | 84 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | Bosch |
| Ház típus: | házzal |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,258 kg |
| Ház átmérő: | 92 mm |
| Ház hossza: | 112 mm |
| Nettó súly: | 0,258 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Ház típus: | házzal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Gyártó korlátozás: | Bosch |
| Ház típus: | házzal |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,258 kg |
| Ház átmérő: | 92 mm |
| Ház hossza: | 112 mm |
| Nettó súly: | 0,258 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ház típus: | házzal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | házzal |
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




