| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Ház típus: | ház nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Feszültség: | 12 V |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szívócső nélkül |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Érzékelő típus: | fűtőszálas |
| Feszültség: | 14 V |
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Magasság: | 69 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Levegőszűrő |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Magasság: | 69 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Érzékelő típus: | fűtőszálas |
| Ház típus: | ház nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 5 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |




