| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,07 kg |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 50 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 580 147 451 2 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Műanyag vezeték (nagynyomású oldal) |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| -tól: | bar |
| -ig: | 1800 bar |
| Beépítési mélység: | 19,3 mm |
| Dugasz színe: | fekete |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| OE-számhoz: | 55195078 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55207677 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 504247741 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| Befecskendező rendszer: | Common-Rail |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324007 |
| OE-számhoz: | 55230978 |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 0906596 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Befecskendező rendszer: | Common-Rail |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18X1.5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 5 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozómenet: | M18x1.5 |
| Meghúzási nyomaték: | 120 Nm |
| Munkanyomás: | 1500 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55207677 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 504247741 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Üzemi nyomás: | 1800 bar |
| Nettó súly: | 0,054 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Üzemi nyomás: | 1800 bar |
| Nettó súly: | 0,054 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| Befecskendező rendszer: | Common-Rail |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324007 |
| OE-számhoz: | 55230978 |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0906181 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| Dugasz színe: | fekete |
| Menetméret: | M18x1,5mm |
| Szín: | fekete |
| -ig: | 1800 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | -40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 125 °C |
| Dugasz színe: | fekete |
| Menetméret: | M18x1,5mm |
| Szín: | fekete |
| -ig: | 1800 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| OE-számhoz: | 55 230 978 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55207677 |
| Menetméret: | M18X1,5 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| -ig: | 1800 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M18 x 1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 50 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55195078 |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Forma: | ovális |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kulcsnyílás: | 27 |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| -tól: | bar |
| -ig: | 1800 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 19,3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| Dugasz színe: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 93196444 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55573331 |
| Keverékképzés: | Common Rail (CR) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |




