| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kisnyomású oldal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Üzemanyag elosztócső |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Szín: | szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Nagynyomású oldal |
| OE-számhoz: | 32203286 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| -tól: | 1 bar |
| -ig: | 11 bar |
| Tömeg: | 0,05 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemanyag-elosztótól a tápvezetékig |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| -tól: | 1 bar |
| -ig: | 11 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok |
|---|




