Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55353807 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház átmérő: | 9 mm |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324012 |
| Teljesítmény: | 0,06 W |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 55591401 |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Nettó súly: | 0,012 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55353807 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Dugasz színe: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | N/A |
| Ház színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 55591401 |
| Kulcsnyílás: | N/A |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Nettó súly: | 0,012 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55353807 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Dugasz színe: | fekete |




