| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| -tól: | 11000 Pa |
| -ig: | 307000 Pa |
| Feszültség: | 5 V |
| Ellenállás: | 2080 ohm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok |
|---|




