| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | induktív |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 49 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,016 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | PE0118230 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | PE0118230 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Szín: | fekete |
| Beépítési mélység: | 23 mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |




