| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 850 ohm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Tömeg: | 0,022 kg |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Ház átmérő: | 20,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3322086J20000 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete/szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 28 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 62,1 mm |
| Külső átmérő: | 20,55 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Forma: | ovális |
| Csapok száma: | 3 |
| Beépítési mélység: | 28,3 mm |
| OE-számhoz: | 3322086J20000 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Színjelzés: | kék |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ellenállás: | 850 ohm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Tömeg: | 0,022 kg |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Ház átmérő: | 20,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 62,1 mm |
| Külső átmérő: | 20,55 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 50 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,021 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szín: | szürke |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3322086J20000 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55216241 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési mélység: | 28,3 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,018 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | szürke |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Rögzítési szög: | 90 ° |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,025 kg |
| Forma: | kerek |
| Nettó súly: | 0,018 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55216241 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 13 DTE |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 2 |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Szín: | fehér |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Ellenállás: | 850 ohm |
| Beépítési mélység: | 36,5 mm |
| Csatlakozó ház forma: | kerek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési mélység: | 28,1 mm |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Szín: | fekete/szürke |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 62,1 mm |
| Külső átmérő: | 20,55 mm |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ellenállás: | 850 ohm |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3322086J20000 |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Beépítési mélység: | 28 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Ellenállás: | 850 ohm |
| Érzékelő típus: | induktív |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 3322086J20000 |
| Forma: | ovális |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Beépítési mélység: | 28,3 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csapok száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 48 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Magasság: | 88 mm |
| Tömeg: | 0,026 kg |
| Szín: | fekete |
| Érzékelő típus: | Hall-szenzor |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | fekete |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Csomagolási hossz: | 5,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,8 cm |
| csomagolási magasság: | 8,8 cm |
| Nettó súly: | 0,016 kg |
| Csapok száma: | 3 |





