| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Alternatív javítókészlet: | 550492 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 11 kPa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1235060 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 XER |
| Érzékelő típus: | piezoelektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Méréstartománytól: | 10 kPa |
| méréstartományig: | 121,6 kPa |
| Méréstartománytól: | 0,3943 V |
| méréstartományig: | 4,75 V |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 13 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 55573248 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| -tól: | 10000 Pa |
| -ig: | 120000 Pa |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 5 V |
| Lyukszám: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55573248 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1235060 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált levegő-hőmérséklet érzékelő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 55573248 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,150 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált levegő-hőmérséklet érzékelő nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 55573248 |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55573248 |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 10 kPa |
| Nyomástól: | 120 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 XER |
| Motorkód: | B 14 XER |
| OE-számhoz: | 12591290 |
| OE-számhoz: | 55573248 |
| OE-számhoz: | 93192107 |
| -tól: | 3000 Pa |
| -ig: | 130000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 14 XER |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********CG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C2000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C8000001 |
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| OE-számhoz: | 12 35 060 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| nyomástól: | 13 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 55573248 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |





