
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Alternatív javítókészlet: | 550734 |
| Beépítési mélység: | 22 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 25 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Beépítési mélység: | 22 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 22 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 30 kPa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívókönyök |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 77365393 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,150 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 01235084 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Huzal nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívócső |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| -tól: | 0,11 bar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| -ig: | 3,07 bar |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| -tól: | 11000 Pa |
| -ig: | 307000 Pa |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 13 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201012 |
| A következő vázszámig (VIN): | A8 |
| A következő vázszámig (VIN): | AG |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Méréstartománytól: | 11 kPa |
| méréstartományig: | 307 kPa |
| Méréstartománytól: | 0,25 V |
| méréstartományig: | 4,75 V |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| -tól: | 11000 Pa |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| -ig: | 307000 Pa |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Névleges feszültség: | 5 V |
| Feszültségtől: | 0,250 V |
| feszültségig: | 4,750 V |
| Ellenállás: | 2080 ohm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| kimeneti feszültség -tól: | 0,25 V |
| Kimeneti feszültség -ig: | 4,75 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| A következő vázszámtól (VIN): | A8 |
| A következő vázszámtól (VIN): | AG |
| A következő vázszámtól (VIN): | B3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| OE-számhoz: | 55 219 298 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | csavarozott |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| -tól: | 11000 Pa |
| -ig: | 307000 Pa |
| Feszültség: | 5 V |
| Ellenállás: | 2080 ohm |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| Motorszámig: | 17549675 |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 5 V |
| Lyukszám: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| rögzítő furatok száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1235084 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 01235084 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201012 |
| A következő vázszámig (VIN): | A8 |
| A következő vázszámig (VIN): | AG |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201101 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | B3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | A8 |
| A következő vázszámtól (VIN): | AG |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| Motorszámig: | 17549675 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívókönyök |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Lyukszám: | 1 |
| OE-számhoz: | 77365393 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Nettó súly: | 0,018 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1235084 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| OE-számhoz: | 55568175 |
| OE-számhoz: | 6238210 |
| -tól: | 5000 Pa |
| -ig: | 350000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| OE-számhoz: | 1238838 |
| OE-számhoz: | 55568176 |
| -tól: | 30000 Pa |
| -ig: | 420000 Pa |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 58 mm |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorszámig: | 17549675 |
| Blokk elválasztás | |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorszámtól: | 17549676 |
| Gyártó korlátozás: | AC DELCO |
| Méréstartománytól: | 11000 kPa |
| méréstartományig: | 307000 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 58 mm |
| Tömeg: | 0,05 kg |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | *********AG****** |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********A8****** |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********B2000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********B3000001 |
| Hossz: | 59 mm |
| Furatátmérő: | 7,4 mm |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 12 35 029 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201101 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | B3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | A8 |
| A következő vázszámtól (VIN): | AG |
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1235084 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 20 DTH |
| Motorszámig: | 17549675 |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorszámig: | 17549675 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 22 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Motorszámtól: | 17549676 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| nyomástól: | 13 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 01235084 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Integrált léghőmérséklet érzékelővel |
| nyomástól: | 11 kPa |
| Nyomástól: | 307 kPa |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 25 g |




