
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M20 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rögzítési mód: | bedugott |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Szín: | fekete |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fekete |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | szürke |
| Beépítési mélység: | 20 mm |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| SVHC: | 7439-92-1; Ólom |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Színjelzés: | szürke |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 26.0015K |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.3278K |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 7.7946 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Színjelzés: | szürke |
| Eredeti alkatrésznek megfelelő szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0899250 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0905513 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0905458 |
| Teljesítmény: | 0,06 W |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0905466 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Színjelzés: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kulcsnyílás: | 17 |
| Menetméret: | M12*1.5 |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Rögzítési mód: | csavarkötés |
| Hossz: | 54 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Magasság: | 20 mm |
| Tömeg: | 0,007 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,015 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Szín: | fekete |
| Színjelzés: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,015 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Szín: | szürke |
| Színjelzés: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Dugasz színe: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12x1,5 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési mélység: | 26,5 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 06A919501 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hűtő mögötti |
| Beépítési oldal: | Üzemanyag-szivattyú szűrőhöz |
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Menetméret: | M12x1.5 mm |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Dugasz színe: | fekete |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Színjelzés: | szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 20 mm |
| Vizsgáló kontaktusok (pin) száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 20 mm |
| D2: | 8,4 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Hossz 1: | 57 mm |
| Hossz 2: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 19 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Színjelzés: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kulcsnyílás: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Rögzítési mód: | dugós csatlakozó |
| Szín: | fekete/szürke |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Színjelzés: | sárga |
| átmérő: | 20 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Tömeg: | 0,015 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Színjelzés: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szín: | fekete |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0899250 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 0905513 |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 0905022 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | 22x1,5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezetékkel |
| Rugóforma: | Tartórugó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMR |
| Motorkód: | CBBB |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 26 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Rugóforma: | Tartórugó |
| Hossz: | 20 mm |
| Ház színe: | kék |
| Magasság: | 57 mm |
| Szín: | szürke |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szorító tartóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szín: | szürke |
| Hossz: | 20 mm |
| átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 60 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Feszültség: | 5 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szorítóval |
| Rögzítési mód: | bedugott |
| Hossz: | 58 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 17 mm |
| Magasság: | 19 mm |
| Tömeg: | 0,021 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Színjelzés: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Színjelzés: | szürke |
| átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház átmérő: | 20 mm |
| Szín: | szürke |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | 40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 130 °C |
| átmérő: | 20 mm |
| Hossz: | 57 mm |
| Dugasz színe: | sötétszürke |
| Szín: | szürke |
| Anyag: | Bronz |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tartóátmérő: | 25 mm |
| Beépítési mélység: | 20 mm |
| Ház átmérő: | 20 mm |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| átmérő: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M12×1,5 |
| Kulcsnyílás: | 17MM |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M22×1.5 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Vázszám (VIN): | [9N-4-034001;] |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Beépítési mélység: | 13,5 mm |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Szín: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hőmérséklet-tartománytól: | 40 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 130 °C |
| átmérő: | 20 mm |
| Hossz: | 57 mm |
| Dugasz színe: | sötétszürke |
| Szín: | szürke |
| Anyag: | Bronz |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tartóátmérő: | 25 mm |
| Beépítési mélység: | 20 mm |
| Ház átmérő: | 20 mm |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Színjelzés: | szürke |
| Csavar hossza a fej alatt: | 20 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tartórugóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kulcsnyílás: | |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 20 mm |
| D2: | 8,4 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Hossz 1: | 57 mm |
| Hossz 2: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 19 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06A919501 |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Verzió: | 2 |
| Anyag: | Műanyag |
| Érzékelő típus: | NTC |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |




