| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,01 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Ház színe: | szürke |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Vizsgáló kontaktusok (pin) száma: | 2 |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0907543G |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | jobbkormányoshoz |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Beépítési oldal: | beltérventilátorhoz |
| Ház színe: | szürke |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | Közép |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200811 |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| átmérő: | 25 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 1K0 907 543 G |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 50 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | sarkos |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Ház anyaga: | PA 66 GF 30 |
| Alkatrészszám: | G 263 |
| Alkatrészszám: | G 308 |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Forma: | megtört |
| Rögzítési mód: | patentezett |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| PR-számhoz: | 9AK |
| Forma: | egyenes |
| Szín: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Beépítési oldal: | beltérventilátorhoz |
| Beépítési oldal: | alul |
| Forma: | megtört |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| Gyártó korlátozás: | VALEO |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Beépítési oldal: | bal |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Forma: | egyenes |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0907543F |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K0907543G |
| Jármű felszerelés: | klímaautomatával szerelt járművekhez |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kábel nélkül |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fehér |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Nettó súly: | 0,008 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Nettó súly: | 0,006 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | fehér |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Nettó súly: | 0,008 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház színe: | szürke |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Nettó súly: | 0,006 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| PR-számhoz: | 9AK |
| PR-számhoz: | 9AP |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Érzékelő típus: | NTC |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Beépítési oldal: | Légcsatorna |
| Ház színe: | szürke |
| Ház anyaga: | PA 66 GF 30 |
| Alkatrészszám: | G150 |
| Forma: | egyenes |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| Beépítési oldal: | beltérventilátorhoz |
| Beépítési oldal: | alul |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |





