| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |
| Fogszám: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |
| Fogszám: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 22 |
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorvezérlés: | Fogasszíj |
| Fogszám: | 22 |
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,5 mm |
| Külső átmérő: | 65,5 mm |
| Szélesség: | 33,8 mm |
| Fogszám: | 22 |
| Motorvezérlés: | Homlokkerék |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33,8 mm |
| Tömeg: | 0,417 kg |
| Motorvezérlés: | Homlokkerék |
| Tömeg: | 417 g |
| Fogszám: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33,8 mm |
| Tömeg: | 0,417 kg |
| Motorvezérlés: | Homlokkerék |
| Tömeg: | 417 g |
| Fogszám: | 22 |




