| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| OE-számhoz: | 1022112430 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M6 |
| Bilincs: | D-IG-L PUG 29 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,19 kg |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 1012119180 |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,D,IG,L |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+DIGL |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Minőség: | DENSO |
| bruttó tömeg: | 4870 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 2: | 58,00 mm |
| Hossz 1: | 91,00 mm |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Generátor-töltőáram: | 84 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M6)/D/IG/L |
| Csatlakozókivitel száma: | beidseitigabger. |
| Menetes furatok száma: | 1 |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás szíj tárcsa |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 4 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| OE-számhoz: | 102211-2400 |
| Minőség: | STANDARD LINE |
| új alkatrész betét nélkül | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Original |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M6) |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rögzítési szög: | ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Original |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M6) |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Minőség: | +Line Original |
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62,0 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Bilincs: | B+ (M6) |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozóval |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Csatlakozó/szorító: | fordulatszámmérő csatlakozással |
| Műszaki információs szám: | C90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M6 |
| Bilincs: | D-IG-L PUG 29 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,2 kg |
| cserealkatrész | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 1012119180 |
| Generátor-töltőáram: | 80 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,D,IG,L |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M6 |
| Bilincs: | D-IG-L PUG 29 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,2 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M6 |
| Bilincs: | D-IG-L PUG 29 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Bilincs: | M6 |
| Bilincs: | D-IG-L PUG 29 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,2 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Helyzet/fok: | L/R 0 ° |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bilincs: | B+ |
| Tömeg: | 5,52 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| cserealkatrész | |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Tömeg: | 5,52 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) | |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M6;D-IG-L PUG 29 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,2 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 95 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) | |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0029 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M6;D-IG-L PUG 29 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 5,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 85 A |
| Minőség: | DENSO |
| Bordák száma: | 4 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| új alkatrész betét nélkül | |
| bruttó tömeg: | 4870 g |




