| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 58 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | kézi |
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 28,0 mm |
| Külső átmérő: | 58,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| átmérő: | 58 mm |
| OE-számhoz: | RF5C-12-700 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség 1: | 33 mm |
| Külső átmérő 1: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | mechanikus |
| Nyaláb területtől: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 28 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| specifikáció: | without support |
| Páros cikkszám: | 541133 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541133 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| specifikáció: | with support |
| Páros cikkszám: | 541129 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541129 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 33 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| specifikáció: | without support |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| specifikáció: | with support |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| Szélesség: | 33 mm |




