| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 33 mm |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 30 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Peremátmérő: | 77,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 28,5 mm |
| Magasság 1: | 27,0 mm |
| Magasság 2: | 45,6 mm |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,0 mm |
| Magasság 1: | 24,6 mm |
| Magasság 2: | 41,0 mm |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| átmérő: | 28,5 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| átmérő: | 77 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK457 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 29 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,5 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| specifikáció: | with cirle sping |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| specifikáció: | with square spring |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| OE-számhoz: | 06D109243B |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarkészlet nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLX |
| Motorkód: | BVX |
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BLX |
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| specifikáció: | with cirle sping |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| specifikáció: | with square spring |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | Acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | TENS |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Magasság 1: | 27,0 mm |
| Magasság 2: | 45,6 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | TENS |
| OE-számhoz: | 06D109243C |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Magasság 1: | 24,6 mm |
| Magasság 2: | 41,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |





