
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| átmérő: | 67 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Külső átmérő: | 67,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Szélesség: | 31 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 78 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,8 mm |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 27,2 mm |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31,5 mm |
| átmérő: | 78 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK345 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 67,8 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 78,5 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 67,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 50,6 mm |
| átmérő: | 67,7 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67,8 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 67,8 mm |
| Szélesség: | 31,0 mm |
| Feszítőgörgő-mozgatás: | automatikus |
| Verzió: | LITENS tensioner |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 40,0 mm |
| Szélesség: | 36,6 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 79 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 36 mm |
| átmérő: | 67 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Külső átmérő: | 68,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| OE-számhoz: | 038109243M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28,4 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Tömeg: | 0,45 kg |
| Tömeg: | 0,75 kg |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
| Külső átmérő: | 67,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36,0 mm |
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Külső átmérő: | 68,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 31,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 67,8 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 68 mm |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Anyag: | Acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rögzítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| OE-számhoz: | 038 109 243 M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35,3 mm |
| Külső átmérő: | 78,4 mm |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | TENS |
| OE-számhoz: | 038109243M |
| Tömeg: | 0,7 kg |
| Magasság 1: | 31,0 mm |
| Magasság 2: | 27,2 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 67,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Tömeg: | 0,692 kg |
| Szélesség: | 31,5 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |





