| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 69 mm |
| Szélesség: | 22,5 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 23 mm |
| átmérő: | 69 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 22,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 68 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 73 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 68,7 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8,36 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| átmérő: | 68,8 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 68,8 mm |
| Utánállítás: | kézi utánállítással |
| Magasság: | 26,8 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Magasság 1: | 111 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 72,5 mm |
| Utánállítás: | kézi utánállítással |
| Magasság: | 29 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 74 mm |






