| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség 1: | 24 mm |
| Külső átmérő 1: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség 1: | 24 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 1118204300 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| átmérő: | 69,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| átmérő: | 65,2 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |





