| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26,3 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Közép |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratorq |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal felső |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratorq |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Peremátmérő: | 69,1 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 69,5 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Beépítési oldal: | Középalagúttal |
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200410 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Egységek/görgők: | Generátor |
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez nem |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség 1: | 26,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22,5 mm |
| átmérő: | 64 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25,5 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Tömeg: | 160 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Névl. telj.: | 26,3 W |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Beépítési oldal: | bal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő 1: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 158 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 69,5 mm |
| Magasság 1: | 0,3 mm |
| Magasság 2: | 0,6 mm |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Magasság 1: | 25,0 mm |
| Magasság 2: | 34,0 mm |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | barázdákkal |
| Anyag: | Fém |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 23 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Szélesség: | 26,3 mm |
| D1: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| D1: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Tömeg: | 0,162 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26,3 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 69,5 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540867 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541126 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541183 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541192 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541263 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541326 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541378 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542109 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542110 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542428 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 69 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 52 mm |
| Szélesség: | 18 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541137 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 02/05 |
| Gyártási dátumig: | 06/07 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| OE-számhoz: | 1611423780 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | bal |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratorq |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 33175 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 33309 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 34032 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 36070 |
| Alternatív javítókészlet: | VKM 36075 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Tömeg: | 160 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | QJBD |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | QJBD |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 69 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 69 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 52 mm |
| Szélesség: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 69,5 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Műanyag |
| Bordák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 8 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 69,5 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szélesség: | 26,3 mm |
| D1: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| D1: | 65 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | IDLER |
| OE-számhoz: | CC1Q19A216CA |
| Tömeg: | 0,3 kg |
| Magasság 1: | 25,0 mm |
| Magasság 2: | 34,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | IDLER |
| OE-számhoz: | XS7E19A216BD |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Magasság 1: | 0,3 mm |
| Magasság 2: | 0,6 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 69,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 158 g |






