| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 70,9 mm |
| Szélesség: | 34,6 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kesztyű külső felület: | sima |
| Fogófej felülete: | sima |
| Felület: | sima |
| Pofa felület: | sima |
| Munkavégző rész felület: | sima |
| Kalapács pálya felület (kerek oldal): | sima |
| Kesztyű belső felület: | sima |
| Pengecsúcs-felület: | sima |
| Fúró felülete: | sima |
| Szerszámmarkolat felülete: | sima |
| Érintkező felület: | sima |
| Kalapács pálya felület: | sima |
| Szár felület: | sima |
| Kalapács fej felület: | sima |
| Penge felület: | sima |
| Vágás felület: | sima |
| Kalapács pálya felület (négyszögletes oldal): | sima |
| Házfelület: | sima |
| Kalapács él felület: | sima |
| Keretfelület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Szélesség: | 35 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 84 mm |
| Anyag: | Fém |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 36 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő 1: | 71 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 34,5 mm |
| átmérő: | 71 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 84 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 74,0 mm |
| Magasság 1: | 34,5 mm |
| Magasság 2: | 34,5 mm |
| Tömeg: | 0,8 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 84 mm |
| Anyag: | Fém |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 34,6 mm |
| átmérő: | 71,2 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 16,89 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Lyukkörátmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 73 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541214 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542574 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200210 |
| Gyártási évig: | 200502 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| átmérő: | 84 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 73 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 84 mm |
| Anyag: | Fém |
| Bordák száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 34,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 71 mm |
| Szélesség: | 36 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200210 |
| Gyártási évig: | 200502 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| átmérő: | 84 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200210 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Felület: | sima |
| Anyag: | Fém |
| Külső átmérő: | 71 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | IDLER |
| OE-számhoz: | RF5D15940A |
| Tömeg: | 0,8 kg |
| Magasság 1: | 34,5 mm |
| Magasság 2: | 34,5 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 74,0 mm |





