| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érintkező felület: | sima |
| Házfelület: | sima |
| Kesztyű belső felület: | sima |
| Fogófej felülete: | sima |
| Felület: | sima |
| Fúró felülete: | sima |
| Szár felület: | sima |
| Kalapács fej felület: | sima |
| Penge felület: | sima |
| Szerszámmarkolat felülete: | sima |
| Pengecsúcs-felület: | sima |
| Munkavégző rész felület: | sima |
| Pofa felület: | sima |
| Kesztyű külső felület: | sima |
| Keretfelület: | sima |
| Kalapács pálya felület: | sima |
| Vágás felület: | sima |
| Kalapács pálya felület (négyszögletes oldal): | sima |
| Kalapács él felület: | sima |
| Kalapács pálya felület (kerek oldal): | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség 1: | 26 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő 1: | 124 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 23 mm |
| Külső átmérő: | 119 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22,5 mm |
| átmérő: | 118,5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 64,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540097 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540098 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 540525 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541125 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541512 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541935 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542085 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542599 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541045 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542962 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 70 mm |
| Szélesség: | 24 mm |




