| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 54,9 mm |
| Szélesség: | 28,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Rovátkák száma: | |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 29 mm |
| Külső átmérő: | 63 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 28 mm |




