| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Szélesség: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| EA javasolt a teljes készlet cseréje | |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 78 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Tömeg: | 0,24 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76,00 mm |
| Szélesség: | 26,00 mm |
| Tömeg: | 0,254 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 76,0 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541461 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542104 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542487 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542536 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542787 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541857 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541878 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542688 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542689 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542768 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542821 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542900 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542924 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| OE-számhoz: | 1J0145276B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 76,00 mm |
| Szélesség: | 26,00 mm |
| Tömeg: | 0,254 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 76,0 mm |
| Csapátmérő: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Anyag: | Műanyag |
| Anyag: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 76 mm |
| Felület: | sima |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| átmérő: | 76 mm |
| Szélesség: | 26 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Külső átmérő: | 76 mm |






