| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szélesség: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő 1: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Felület: | sima |
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |
| Magasság 1: | 26,0 mm |
| Magasság 2: | 26,0 mm |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 42 mm |
| Tömeg: | 0,141 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 26,1 mm |
| átmérő: | 65 mm |
| Rögzítő pontok átmérője: | 10 mm |
| Műszaki információs szám: | HTDT0651 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 541786 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 542927 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 66 mm |
| Szélesség: | 25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 65 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Magasság 1: | 26,0 mm |
| Magasság 2: | 26,0 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 65,0 mm |




